Kontakt

Freiberg Haus

Heaolukeskuse Freiberg Haus majandustegevust viib läbi Toivo ja Marika Aalja pereettevõte Meistrite Kool OÜ.

Järve tn 8

Mehikoorma alevik
Räpina vald 62511
Põlva maakond

Korduma kippuvad küsimused

Freiberg Haus pakub kõrgetasemelist haridusteenust nii külalisele kui kohalikele, mis jutustavad piirkonna lugusid tänapäevasel viisil. Freiberg Haus pakub dialoogivõimalust minevikusündmustega.

Õppekavade kokkupanekul arvestatakse sotsiaalse vastutusega ja panusega looduskeskkonda ja kogukonda.

Pakume koolitusi ja töötube vastavalt vajadusele ja võimalustele.

Freiberg Haus osutab toitlustusteenust töötubade ja koolituste toimumise ajal ning ettetellimisel päevasel ajal 12.00-15.00 ning õhtustel aegadel 18.00-21.00

Freiberg Hausil on valmimas 4+2 ööbimiskohta aadressil Järve 8. Pikemas perspektiivis ehitame välja kõrvalhoone lisanduvate majutuskohtadega. Ligi 18 voodikohta saame pakkuda naabruses asuvate koostööpartnerite juures. Väljatöötamisel on kodumajutuse võrgustik Mehikoormas ja lähipiirkonnas.

Meile on külla oodatud:

  • Sise- ja välisturistid, kes külastavad Mehikoormat, puhkuseturistid
  • Kultuurihuvilised diginomaadid, kaugtöökohad
  • Koolitustel ja töötubades osalejad
  • Ettevõtete äriüritused (koolitused, seminarid, meeskonnatöö, ajurünnakud)

Mehikoorma alevik, Lämmijärv ning selle paiga eripära on senini turismi seisukohast olnud vähe kasutatud. Aitame taasavastada siinset pärandkultuuri ja imelist loodust sh Lämmijärve omapära.

Võimalikud aktiivse puhkuse veetmise tegevused: Kalapüük koos värske kala valmistamisega, paadiga Lämmijärvele sõitmine, linnuvaatlus, jahipidamine, rattamatk või jalgsimatk ümbruskonnas, Veski ja Enn Tegova kunstigalerii külastus.

Saada meile kiri